Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

78.00 58.00
59.00 39.00
49.00 39.00
89.00 79.00
89.00 69.00

Bol kesimli ve rahat bir kullanım tarzına sahip olan tunikler kadınsı bir şıklığı yansıtabilen tasarımlara sahiptir. Tesettür giyimli kadınların sık sık tercih ettiği tunik modelleri farklı kumaş seçenekleri ve renklerde üretiliyor. Son dönemin modası olan bütün tunik modellerine bu kategorimiz üzerinden sizler de ulaşabilirsiniz.
Son derece iddialı ve çarpıcı bir görünüm elde edebilmenizi sağlayan tunik modellerini kullanarak kendinize özgü kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Kıyafet kombinlerinizi yaparken bol ve geniş kesimli olan tunik modelleri sayesinde vücudunuzdaki gizlemek istediğiniz yerleri de gizleyebilirsiniz.

Tunik Modelleri

Eğer aşırı kilolarınızdan şikayetçiyseniz saten kumaşlı olan tunik modellerini tercih edebilir ve dar paçalı olan koyu renkli bir pantolon ile birlikte tunik modellerinizi kombinleyebilirsiniz. Tuniklerin sportif ve klasik bir stile sahip olması tamamen sizin seçimleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Eğer klasik bir stil elde etmek istiyorsanız, klasik stile uygun olan koyu renkli ayakkabılar ve kumaş pantolonlar tercih edebilirsiniz. Sportif bir stil için ise spor ayakkabılar ve açık renkli kot pantolonları deneyebilirsiniz.
Modellerine göre fiyatları da değişkenlik göstermekte olan tunik modelleri arasından kendi stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanları seçerek şık kombinler yaratmaya başlayabilirsiniz. Her kadının gardırobunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan tunikler her mevsim giyilebilme özelliklerine sahiptir.
Tunik modellerinin yer aldığı kategorimize göz atarak sizler de girdiğiniz ortamda bakışların şıklığınıza çevrileceği eşsiz kombinler yaratmaya başlayabilirsiniz.

Back to Top