Create an Account

30 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

89.00 54.00
24.00 12.00
19.00 12.00
290.00 21.00
18.00 12.00
18.00 12.00
28.00 22.00
28.00 22.00
30.00 22.00

Tesettür giyim kategorilerinde, şal, tunik, eşarp ve elbiselerin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Tesettür elbiseler rahat olduğu kadar, şık modelleri ile de dikkat çekmektedir. Tesettür giyim günümüzde oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Eskiden son derece kısıtlı model seçeneği bulunurken, artık son derece zengin tasarımlar üretilmektedir. Tesettür giyim siteleri içerisinde firmamız, özgün tasarımları ile tercih sebebi olacaktır. Özellikle elbiseler, farklı kesimlerde bulunmaktadır. Modern ve spor kesimler olabildiği gibi, klasik çizgilerde de yer almaktadır. Tesettür giyim tarzının en rahat kategorisi olan elbiseler, şık bir eşarpla da kombin edilme özelliğine sahiptir.

Kapalı Giyimde Aksesuarların Önemi

Kapalı giyimkategorilerinde bazı aksesuarlar da elbiseyi tamamlayıcı özelliktedir. Kapalı giyimin en önemli unsurlarından biri de eşarp ve şallardır. Kapalı giyim modellerinde şallar ve eşarplar, aksesuar olarak ta kullanılırlar. Kapalı olmayan hanımlar, omuz aksesuarı olarak kullanırken, tesettürlü hanımlar için şık birer aksesuardır. Kapalı giyim kategorisinde yer alan eşarplar da farklı desen ve modellerdedir. Firmamız özel tasarım ürünleri ile en seçkin markaları bir araya getirmektedir. Eşarplarda kalite, oldukça önemlidir. Tafta, ipek eşarplar, mevsimine uygun kalınlıkta seçilmelidir. Başta kaymayan, terletmeyen ve kaşıntı yapmayan eşarp seçimi önem taşır. Cilde uyumlu tekstil kullanımı, sağlık için önemlidir. Eşarp tasarımlarında, düz renkler olduğu kadar, desenli ve asimetrik çizgiler de öne çıkar. Kapalı giyim tarzını benimseyen hanımlar, şık eşarp ve şallarla elbise ve tuniklerini zenginleştirebilirler.

Kapalı Giyimde Tunik Kullanımı

Kapalı giyimde tunik kullanımı, oldukça sık görülen bir giyim stilidir. Spor ve modern giyinmeyi seven hanımlar kadar, klasik giyimden hoşlanan bayanların da tercih ettiği kıyafetlerdendir. Pantolon ve eteklerle kullanımı, oldukça yaygındır. Modern giyinmeyi seven hanımlar, daha açık renk ve dar pantolon üzerinde kullanmayı tercih edebilirler. Klasik giyimden hoşlanan bayanlar, daha düz renk ve desensiz kullanımı tercih edeceklerdir. Tesettür giyimde, tunik kullanımı oldukça yaygındır. Bunun en büyük nedeni, kapalı giyime uygun bollukta olmasıdır. Mağazamızda çok şık tunik modelleri yer almaktadır. Tesettür giyimde kaliteli tasarımlar için, firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Back to Top