Create an Account

Seyahat Boy Kişisel Bakım Paketi

Karşılaştır

Seyahat Boy Kişisel Bakım Paketi

"Pantene Köpük Saç Bakım Kremi Onarıcı ve Koruyucu Bakım 50 ml

Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Köpük Krem

Zayıf ve yıpranmış saçlar
Zayıflayan saçların yıpranması çok kolaydır. Saçın sağlıklı görünümünü koruması için, saçı ağırlaştırmadan saça derin bakım yapacak, hafif bir saç kremine ihtiyaç duyan saçlar için. 

Hafif ve Ağırlaştırmayan Köpük Krem
Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım duşta kullanılan Köpük Saç Kremi, yıpranmanın belirtilerini geri çevirir. Köpük Saç Kremi, hafif ve köpüksü dokusu ile her saç telinin derinlerine kadar emilerek, geride istenmeyen kalıntıları bırakmaz. Yıpranmış saçlar nihayet aradığı saç bakım kremine kavuştu! Pantene, tüm saç tiplerinde en iyi sonucun alınması için hafif ve besleyici Köpük Saç Kremi serisini geliştirdi.

İpeksi görünümlü, yumuşacık saçlar
Pantene Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım şampuanla birlikte kullanarak gözle görülür ölçüde düzelmiş, ipeksi görünümlü ve hareketli saçlara kavuşun. Oral-B Diş Fırçası 3 Boyutlu Beyazlık Ferah Nefes 35 Yumuşak

Hem temizlemek, hem de beyazlatmak üzere tasarlanmış olan Oral-B 3D White manuel diş fırçası ile dişlerinizin doğal beyazlığını ortaya çıkarın. Güçlü Uçlara sahip diş fırçası kılları dişlerinizin arasındaki erişmesi zor alanlara isabet ederken, diş beyazlatma başlığı, yüzeydeki lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Her fırçalamada yüzeydeki lekeleri giderir
Oral-B 3D White diş fırçası ile her sabah daha beyaz bir gülümsemeye doğru parlaklıkla ilerleyin. Derinlemesine temizlik sağlamak için her dişin etrafını saran diş beyazlatma başlıkları ile tasarlanmış olan 3D White diş fırçasında, diş minenize karşı nazik kalırken dişlerinizin arasındaki dar alanlara giren Güçlü Uca sahip diş fırçası başlığı da bulunur. Gösterge etkisi olan diş fırçası kılları ile, daha beyaz bir gülümseme elde ederken, diş fırçanızı olası en etkili biçimde kullandığınızdan emin olabilirsiniz.Head & Shoulders Şampuan Klasik Bakım 180 ml

Klinik olarak test edilmiş pritiyon çinko formülü
Head & Shoulders Klasik Bakım koleksiyonu ile kepekten kurtulun. Head & Shoulders Üçlü Etki Formülü saç derinizi ve saçınızı arındırır, korur ve nemlendirir - böylece %100'e varan oranda kepeksiz , güzel ve sağlıklı görünen saçlara kavuşabilirsiniz. 

Özellikler ve faydalar

Saçı %100'e varan oranda kepeksiz bırakır
Tüm saç tipleri, hatta boyalı veya kimyasal işlem görmüş saçlar için
Üçlü Etki Formülü arındırır, korur ve nemlendirir
Günlük kullanım için nazik ve pH dengeli şampuan
Derin temizlik hissi ile
Dünyanın 1 numaralı şampuanı"
Back to Top