Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

129.00 99.00
89.00 79.00
89.00 69.00
159.00 129.00
89.00 79.00

Yaz boyu sahillerde ışıltınızı yansıtacak, şıklığınıza şıklık katacak mayo çeşitleri ile güneşlenmenin ve yüzmenin keyfini sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Rengârenk, tek renk, desenli, çizgili, çiçekli, sezonun en özel parçaları ve trende uygun mayo modelleri ile bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Zevkinize ve vücut hatlarınıza göre seçeceğiniz mayolar ile maksimum konfora ve güzelliğe erişmeniz mümkün. Her kadının kendi tarzına göre bir mayo çizgisi vardır. Profesyonel yüzücüler için olan modeller kadar şıklık yarışında öne geçmek isteyen kadınlara özel olarak tasarlanan göz alıcı modeller sıcak günleri daha serin geçirmenizi sağlayacak.

Mayo Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıpkı kıyafet seçimi gibi mayoların seçimi de özen ister. Tek parça, düz kesimli mayo çeşitleri fazlalıkları kapatacağı ve vücut hatlarını toparlayacağı için kilo sorunu olan kadınların tercihlerinin başında gelir. Bu mayolar içinde olan toparlayıcı modeller ise karın bölgesini sıkılaştırarak daha fit bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olur. Vücudunuzun alt ve üst kısımları arasında oran farkı varsa o zaman dikkat çekmek istediğiniz bölgeye odaklanan bir mayo modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için ise bacak oyuntusu fazla olan modeller sizin için en idealidir. Tabi modeller bunlarla da sınırlı değil. Göğüs bölgesini toparlayıcı, sırtı bağcıklı, etekli, tek omuzlu gibi farklı modeller tam olarak zevkinize göre bir mayoyu bulmanız için sizleri bekliyor.

Mayo Fiyatları

Mayo modelleri kadar mayo fiyatları da çok çeşitlidir. Böylece bütün kadınlar bütçelerine göre bir mayo bulabilirler. Çoğunlukla kadınlar denizde yanlarında birden fazla mayo olmasını tercih ederler. Mayo çeşitleri arasından gün boyu kendinizi en özel hissettirecek mayoları seçebilir, her anın en şıkı siz olabilirsiniz. Bu da mayo fiyatlarını önemli bir noktaya taşır. Mayo fiyatları kadar mayonun kalitesi de önemlidir. Mayo kumaşının esnek, vücudu saran ve hareketleri kısıtlamayan, kolay kuruyan bir kumaş olması gerekir. Aksi halde rahat hareket edilmez, yüzerken ve plaj aktiviteleri sırasında sorun yaşanabilir. Sitemizden satın alacağınız mayolar ile yaz sizin için daha eğlenceli ve keyifli geçecek.

Back to Top