Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

45.00 32.00
149.00 129.00
34.00 24.00

İç giyimin bir parçası olan kadın korse modelleri, vücudu toparlamak, daha formda bir görünüme kavuşmak ve üzerine giyilen kıyafetlerin daha güzel görünmesini sağlamak için kullanılırlar. Vücudun farklı kısımları için özel olarak tasarlanan kadın korse çeşitleri bulunabilir. Böylece kamufle edilmek istenen alana göre korse seçimi yapabilirsiniz. Korseler vücudu sararak fazlalıkların korse içinde kalmasını sağlarlar ve hatları daha belirgin bir hale getirirler. Bunu yaparken giyenin hareket özgürlüğünü kısıtlamazlar ve yapıldıkları kumaşlar terlemeyi engeller. Korse kullanarak 2 bedene kadar daha ince görünebilir ve daha dik bir duruş elde edebilirsiniz. Korseler sadece anlık olarak incelme sağlamazlar, uzun süre kullanımlarda zayıflamaya da yardımcı olurlar.

Korse Seçimi Nasıl Yapılır?

Kadın korseseçimi yapmak için öncelikle korseyi hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Korseler üst beden, alt beden, hem alt hem üst bedeni toparlayan şekilde parçalı ya da bir bütün olarak üretilirler. Elbiselerin, eteklerin, pantolonların kısaca bütün kıyafetlerin altına giyilebilecek korseler aynı zamanda doğum sonrasında kadınların daha hızlı forma girmelerini de sağlıyorlar. Kadın korse modelleriile günün her saati, her ortamda daha güzel görünebilirsiniz. Korselerin en büyük avantajlarından bir tanesi de farklı renklerde üretildikleri için bütün kıyafetler ile uyum sağlayabilmeleridir. Göbek bölgenizdeki fazlalıklardan rahatsız oluyorsanız bu bölgeyi kamufle eden bir korse ile dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz. Basenlerinizden şikâyetçi oluyorsanız basenleri toparlayan korse modellerini tercih edebilirsiniz. Korseler sadece fazlalıklarınızı saklamanız için değil giydiğiniz kıyafetlerin de daha güzel görünmesi için kullanılabilir.

Kadın Korse Fiyatları 

Kadın korse fiyatları seçilen ürüne göre değişiklik gösterebilir. Ürünün modeli, kumaş özellikleri, markası ve kalitesi fiyatını da doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Kadın korse  modelleri arasından seçim yaparken en çok dikkat edilmesi gereken nokta fiyattan çok korsenin size ne sunduğudur. Kaliteli bir korse tam istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Aksi halde elde etmek istediğiniz görüntüden çok daha biçimsiz bir sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sitemizde dilediğiniz modelde korseyi bulabilir, kaliteli bir ürün kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Back to Top