Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Kadın giyiminde kış aylarında çok tercih edilen ürün grupları her zaman olduğu gibi kadın triko seçenekleridir. Bu ürünler yüksek bir zevke hitap ediyor ve hemen her kadın için mutlaka bir ürün bulunuyor. Kadın triko modelleri içerisinde son yıllarda çok farklı tasarımlar bulunuyor. Gerek yaka gerekse kol detayları ile bu ürünler standartlarını oldukça fazla zorluyor denilebilir. Kadınların zevkine hitap edecek şekilde tasarlanan bu kadın triko modelleri klasik ve daha modern kesimler olarak satışa sunuluyor. Bu ürün grubu içerisinde triko etek, elbise, kazak, hırka, yelek ve pantolon gibi birçok farklı ürün yer alıyor. Özellikle triko takımlar son kış sezonunda çok tercih edilen ürünlerdir.

Triko Hırka Ve Kazak Modelleri

Kadın triko modelleri içerisinde kazak ve hırkalar en geniş yeri kaplayan ürünlerdir. Son yıllarda oversized kesimlerin çok revaçta olması bu ürünleri çok satılanlar arasına girmesini sağlamıştır. Salaş ve tamamen dökümlü olan hırka ve kazaklar genç kadınların çok severek kullandığı ürünlerdir. Bu ürünlerde en çok ilgiyi çeken ise geniş degaje yakası olan triko kazaklardır. Kadın triko modeller içinde geniş ve uzun hırka modelleri de kış aylarında çok beğenilen ürünlerdir. Güneşli havalarda mont giyme ihtiyacı olmadan tercih edilen bu ürünler uzunluk bakımından farklı alternatifler sunuyor. Kadınlar için tasarlanan bu hırka modelleri belden kuşaklı olduğu gibi düğmeli olarak da tasarlanmaktadır.

Kadın Triko Elbiseleri Ve Renkleri

Kadınların severek kullandığı ürünlerden bir diğeri de triko elbise modelleridir. Son yıllarda çok fazla kullanılan kadın triko elbiseler çok fazla renk seçeneği sunuyor. Kırmızı, lacivert gibi canlı renkler yanında bej ve kahverengi tonları da kadın triko modelleri arasında tercih ediliyor. Kadınlara özel tasarım olan triko takımlar içerisinde etek ve kazak takımları yanında pantolon ve kazak takımları da çok fazla tercih ediliyor. Bu ürünlerde beden ölçüleri dikkate alındığı için farklı ölçülerde olan kadınlar da ürün bulmada sıkıntı yaşamıyorlar. Kadın triko modellerini incelemek isterseniz internet satış noktamızı ziyaret edebilir ve ürün gruplarımızdan sipariş verebilirsiniz.

Back to Top