Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

29.00 19.00
59.00 49.00

En önemli tekstil ihtiyaçlarından olan iç giyim ürünlerinin başında, kadın külot modelleri yer almaktadır. Kaliteli ve konforlu olması gereken külot çeşitleri, özensiz ve gelişigüzel seçilirse günlük hayatta rahatsızlık yaratıp, kadınların kendisine olan güvenini bile sınırlandırabilmektedir.

Güzellikle Sağlık, Doğru İç Giyim Seçimindedir

Kadınların en itinalı seçtiği iç giyim ürünü olan kadın külot modelleri, hem sağladığı görünüm, hem de hijyen açısından son derece önemlidir. Doğru kıyafetle yapılacak doğru külot seçimi, kadınların gün boyu konforlu bir ortam içerisinde olmasının yanı sıra, arzu edilmeyen görüntü yaratmasının da önüne geçilecektir. Ayrıca kaliteli dokuya sahip külot alternatifleri arasından tercihler yapıp; sağlık açısından da doğru bir tercihte bulunabilmek için külot kalitesi yanında vücut tipi de göz önünde bulundurulmalıdır. Külot seçimi yaparken daha sade ve özensiz bir seçimde bulunmak yerine, dikkat çekici ve özgüveni artırıcı farklı modellerden seçim yapılmalıdır.

Kadın Külot Modelleri

Tüm gün boyunca konforlu iç giyim için seçilecek kadın külot çeşitlerinde ön koşul rahatsızlık vermeyecek kumaş kalitesi taşıyan modeller arasından tercih yapmaktır. Kadın külot çeşitleri arasında slip, boxer, string, tanga, toparlayıcı, dikişli ve dikişsiz gibi pek çok çeşit ve model bulunmaktadır. Açık renk kıyafetlerde, string külotlar en uygun seçim olmaktadır. Dar kıyafetlerdeyse dikişsiz külotlar tercih edilebilecektir. Kendi içinde slip ve boxer şeklinde ayrılan dikişsiz külotları, vücut yapısına göre de, her kadın rahatlıkla kullanabilmektedir.

Vücut Tipine Uygun Kadın Külot Modelleri

Vücudun bilhassa karın bölgesindeki fazlalıklarını gizleyen, toparlayıcı kadın külot modelleri, kalçalarda iyi bir görünüme kavuşulması için, kalçaları sarıp, kıyafetlerde iz oluşturmayacak kesimlerde olmalıdır. Biçimli kalça görünümüne sahip olmak için kaliteli bir pop-up külot tercih edilmelidir. Nispeten sert yapıları sebebiyle vücut ve kiloya göre, özenle seçilmesi gereken pop-up külotlar kalçaları tam kıvamında sararak ideal  görünüm kazanılmasına katkıda bulunmaktadır. Bel, kalça ve basen bölgesini toparlayıp, kıyafet içinde kusursuz bir duruş yaratan, toparlayıcı özelliğe sahip boxer külotlar, kadınların kendilerine güvenini tazelemelerine imkân vermektedir. Cesur giyim tarzlı kadınların tercih ettiği tanga modeller, göz alıcı çeşitleriyle fark yaratmaktadır. Birbirinden renkli ve farklı kadın külot çeşitlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Back to Top