Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

99.95 34.00
87.00 49.95

İlk zamanlarda her ne kadar farklı bir işlev için icat edilmiş olsa da kadın kemer modellerinin artık tamamen görevi farklı yöndedir. Hem şık bir duruş için hem de işlevsel kullanımı bakımından kadın kemer modelleri son derece kullanışlı ürünlerdir. Seçenekleri çok fazla olan bu ürünler birçok kıyafet ile kullanılabilmektedir. Pantolonlarda çok sık olarak kullanılan kadın kemer modelleri günümüzde uzun ve salaş gömlekleri toparlama amacı ile de kullanılıyor. Özellikle retro tarzın hâkim olduğu bu günlerde kalın ve gösterişli kemerler oldukça revaçta denilebilir.

Dar Kadın Kemerleri

Bunlar beli vurgulamak için kullanılan evrensel aksesuarlardır. Klasik bir uzunluğa sahip olabilirler veya uzatılıp bel çevresine birkaç kez sarılabilirler. Bu güzel kadın kemer modelleri, yapay elmaslar, orijinal tokalar veya lake kaplamalarla üretilebilir. Gömlekler, elbiseler ve ceketler ile birlikte şık görünüm sağlar.

Klasik Kemer Seçenekleri

Bunlar, 4-5 cm genişliğinde ve 80-100 cm uzunluğunda bir kumaş veya deri şeridi olan geleneksel ürünlerdir. Bu kadın kemer modelleri kot pantolon ve şort için de kullanılır. Ürünün ana dekorasyonu genellikle markanın marka logosunu, şık bir desen veya hoş bir yazıyı gösteren bir tokadır.

Elastik Bayan Kemeri

Aksesuarın temeli, kolayca istenen boyuta gerilen geniş kumaş lastiklidir. Bu ürünlerin en büyük artısı ise böyle bir kayışın boyut sınırlarının olmamasıdır. Kadın kemer elbiseler ve yazlık giyimler evrensel bir aksesuar olarak kabul edilir. Arkadan gerilimi azaltmak için kullanılan klasik güreş kayışlarına benzeyen alışılmadık bir tasarıma sahipler. Kemer bir korse fonksiyonlarını yerine getirir. Ürün skalası için web sitemizi 7/24 ziyaret ederek ürün seçeneklerini inceleyebilir ve özelliklerine göz atabilirsiniz. Dilediğiniz her ürünü kolay sipariş verebilme şansına sahipsiniz.

Back to Top