Create an Account

103 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

69.00 39.00
89.00 79.00
59.00 49.00
79.00 59.00

Kadın giyim kategorilerinde, çok farklı giyim türleri yer almaktadır. Bunların başında, elbise, triko, bluz, pantolon, etek ve günlük ev kıyafetleri gelmektedir. Kadın giyim modelleri içerisinde, özgün tasarımların olduğu modeller, tercih sebebidir. Herkesin kendine özgü bir stili bulunmaktadır. Bu stiller içerisinde, kendine yakışan ve rahat hissedilebilecek modeller, önem taşır. Zengin stillerin yer aldığı mağazalar içerisinde, firmamız tercih sebebidir. Kadın giyim kategorilerinde en çok giyilen model, elbiselerdir. Elbise modellerinde rahat tasarımlarımız, tercih edilen modeller arasındadır. İster klasik ister modern olsun, şık bir aksesuar ile kombin etmek mümkündür. Elbise kullanımı, tek parça olmasından ötürü, oldukça rahattır.

Bayan Giyimde Trikoların Önemi

Bayan giyim kategorilerinde, trikoların önemi oldukça fazladır. Pantolon ya da etekle kombin etme durumu oldukça rahattır. Ceket içerisine giyilen açık renk bir triko, oldukça spor bir görünüm yaratacaktır. Bayan giyim tarzında hem modern hem de klasik triko seçimi, giyilecek ortama göre değişecektir. İşe giderken giyilecek trikolar, ceket içerisinde düz renk ya da klasik desenli olacaktır. Hafta sonları ise daha renkli ve spor çizgiler tercih sebebi olacaktır. Bayan giyim tasarımlarında trikolar kadar, bluz kullanımı da yaygındır. Gömlek ve bluz tasarımları, kişinin zevkine göre değişim gösterecektir. Desenli etek ya da pantolon üzerine giyilecek bluz ve gömlekler, düz renk olmak zorundadır. Şık bir eşarp ya da takı ile tamamlamak mümkündür.

Bayan Giyiminde Kaliteli Tasarımlar

Bayan giyiminde kaliteli tasarımların olduğu model ve siteler, tercih sebebidir. Kumaş kalitesi, görünüm şıklığının ötesinde, insan sağlığı için de önem taşır. Anti alerjik kumaş seçilmesi önerilir. Yazın serin tutacak, keten, ipek ya da doğal kumaşlar, sağlık için önemlidir. Kış için de pamuklu, yünlü ve sentetik olmayan kumaş kullanımı önerilir. Tekstil kalitesi, firmamızın önem verdiği konular arasındadır. Pantolon ve etek modellerinde de özgün tasarımlarımız mevcuttur. Kalem etekler, pilili ve kloş etekler bulunur. Pantolonlarda da dar ve bol kesim modelleri görmek mümkündür. Özgür ve dinamik modellerin yanı sıra, klasik modeller de öne çıkmaktadır. Kaliteli ve özgün tasarımlarımız için, sitemizin ziyaret edilmesi önerilir.

Back to Top