Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

89.95 49.90

Kadınların kış aylarında kullanmaktan hiçbir zaman vazgeçmediği ürünlerden biri de eldiven modelleridir. Eldiven modelleri hemen her kadının kendini soğuktan korumak için kullandığı bir üründür. Eldivenler de çok farklı tasarımlar olduğu söylenebilir. Kadın eldiven seçenekleri son derece geniş olduğundan ve uygun fiyatlarda satılan ürünler olduğundan kadınlar bu ürünlerden birkaç tane almayı tercih ediyorlar. Böylece kış mevsiminde kullanılabilir birçok eldiven sahip olabiliyorlar.

Kadın Eldivenlerinde Modeller

Kadınlar için eldiven seçenekleri çok az gibi algılansa da aslında çok fazla model bulunuyor. Bu ürünleri birbirinden farklı kılan eldivenlerde kullanılan detaylardır. Deri eldivenler son yıllarda yeniden moda haline gelen en iyi modellerdir. Bu eldivenlerde yarım parmak şeklinde olanlar sevilerek kullanılsa da taşlı ve parlak deriye sahip olan modeller kadınların en çok ilgisini çeken tasarımlardır. Bu tasarımların iç kısımları yumuşak ve sıcak tutacak şekilde tasarlandığı için kış aylarında elleriniz sıcacık kalıyor. Kadın eldiven modellerinde bir diğer model ise ince kaşe kumaştan üretilen eldivenlerdir. Bu eldivenler hem sıcak tutan bir yapısı vardır hem de kadınların narin parmaklarını çok iyi şekilde sarmaktadır. Bu eldivenlerde dantel, deri şeritler ve saçak gibi değişik detaylar bulunuyor. Bir diğer kadın eldiven seçeneği ise örme eldivenlerdir. En sıcak tutan ve yumuşak dokuya sahip olan modellerdir. Hiçbir zaman modasının geçmemesi de artı bir özelliğidir.

Kadın Eldivenlerinde Renk Seçenekleri

Kadın eldiven modellerinde renk seçenekleri son derece geniştir. Deri eldivenlerde siyah, kahverengi ve beyaz en çok tercih edilen renkler olurken örgü ve kaşe eldivenlerde renk konusunda bir kısıtlama bulunmuyor. Gri, bordo, siyah gibi renkler her zaman öne çıkan renklerdir. Kadın eldiven modellerini incelemek isterseniz web sitemizden ürün değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Back to Top