Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

87.00 50.00
99.95 34.00

Kadınların günlük yaşamda kullandıkları önemli ürünler vardır. Kol saati, çanta, güneş gözlüğü ve cüzdan bu ürünlerden bazılarıdır. Ancak günlük hayatın olmazsa olmaz ürünü kadın cüzdan modelleridir. Bu cüzdanları hemen her kadının severek kullandığı bir o kadar da ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Yüksek bir kalite standardında üretilen kadın cüzdan modelleri dayanıklı olması ile dikkati çekmektedir. Hemen her kesimden kadın mutlaka bir cüzdana ihtiyaç duyuyor. Fakat cüzdanlarını sahip olduğu tasarımlar farklı amaçlara da hizmet etmektedir. Cüzdan seçiminde de bu tasarım amacı çok önemlidir. Bir çanta kadar önemi olan cüzdanlar kadınların birden fazla eşyasını alması açısından oldukça işlevsel ürünlerdir.

Kadın Cüzdan Modellerinde İşlevsellik

Kadın cüzdan tasarımlarında kullanışlılık son derece önemlidir. Bu nedenle de tasarımlar genelde işlevsel olacak şekilde yapılmaktadır. Her cüzdan boyutu farklıdır ve kart taşıma kapasitesi de son derece geniştir. Cüzdanlar uzun ve kare formlarının yanında daha farklı modellere de sahiptir. Hatta çanta konseptine uygun olması için renk olarak da çok geniş bir çeşitlilik sunuyor. Kadın cüzdanları çıtçıtlı modelleri ile birlikte fermuar detayları da olan tasarımlardır. Bozuk para yeri, kart koyma yeri ve kimlik gibi farklı alanları bulunan cüzdanlar en işlevsel olan cüzdanlardır.

Küçük Çantalara Göre Cüzdan Modelleri

Kadın cüzdan modellerinde çanta boyutu da çok önemlidir. Son yıllarda küçük çanta modasının yeniden gündeme gelmesi cüzdan tasarımlarında da farklılığı ön plana çıkarmıştır. Küçük cüzdanlar kullanışlı olduğu gibi çanta içerisinde de rahat şekilde kullanılabiliyor. Daha büyük modellerde olduğu gibi yine kredi kartlarını koyabileceğiniz bölmeler bulunuyor ve bozuk para kısımlarından yararlanabiliyorsunuz. Kadın cüzdan modellerini incelemek isterseniz internet satış noktamızdan tüm ürün modellerini inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Back to Top