Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

78.00 49.00
129.00 89.00
89.00 70.00

Giyim ürünleri içerisine kadınlara sunulan birçok farklı model bulunuyor. Bu modeller içerisinde kadın ceket modelleri çok geniş bir yere sahiptir. Hemen her renkte üretilen kadın ceketleri model bakımından da zengin olan ürünlerdir. Kalitesi yüksek ve son derece şık bir duruşu olan bayan ceket modelleri özellikle çalışan kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Bu modeller yalnızca kadınların iş hayatın giydiği ürünlerde değildir. Abiye formunda olan bayan ceketleri duruşu ve şıklığı ile özel toplantıların da vazgeçilmezleri arasındadır. Oldukça şık bir duruşu olan abiye formundaki kadın ceket modellerinde pırıltılı detaylar çok fazla dikkat çekiyor. Bu ürünlerde ceketin beden kesimi de oldukça önemli olan bir detaydır.

 

Dar Kesim Kadın Ceketleri

Ceket kullanımı kadınlar arasında oldukça yaygındır. Bu nedenle de bir ceket tasarımı yapılırken kadın zevkine hitap etmek en önemli aşamadır. Kadın ceket modellerinde özellikle dar kesim ceketler hiçbir zaman modasını yitirmiyor. Tek düğmeli ve bel oyumu olan blazer ceketler şık duruşu ile kadınları özellikle çalışma hayatında çok iyi şekilde idare ediyor. Ancak son yılların modasında bol kesim ceketler de yeniden gündeme gelmeye başladı. Yani bel oyumu olmayan ve biraz retro tarzı yansıtan bayan ceket modelleri kadınların gardıroplarında geniş yer buluyor. Ceketlerde yakalı ve yakasız olmak üzere çok farklı seçenekler bulunuyor. Bu seçenekler arasından seçim yapılırken kadınlar mevsim şartlarını da dikkate alıyorlar. Yaz ve bahar aylarında terletmeyen özelliklere sahip olan salaş ceket modelleri çok fazla tercih ediliyor.

Kadın Ceketlerinde Kombin Avantajı

Kombin yapmayı seven kadınların en iyi kurtarıcısı bayan ceket modelleridir. Çünkü dar bir kotun üzerine ya da mini bir etek ile çok rahat şekilde kombin haline getirilebilen bu ceketler kadınların günlük yaşantısında önemli kolaylıklar sunuyor. Yüksek kalite standardına sahip olan modeller de klasik kesimler hiçbir zaman modasını kaybettirmezken modern kesime sahip olan kadın ceket modelleri de bulunuyor. Kadınların giymekten keyif aldığı salaş ceketler renk olarak da en iyisini sunuyor. Kadınlara özel tasarım yapılan ceket modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Back to Top