Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

54.00 34.00
29.00 25.00
25.00 12.00

Kış aylarının vazgeçilmez olan ürünleri vardır. Bu ürünler yıllar geçse moda akımları değişse bile kadınların kullanmaktan vazgeçmedikleri ürünlerdir. Kadın bere modelleri de tam olarak bu ürünlerden bir tanesidir. Bere kullanımı soğuk kışların yaşandığı şehirlerde hiçbir zaman modasını yitirmeyen bir üründür. Aksine her kış sezonunda daha güzel ve etkileyici bere modelleri ortaya çıkıyor. Rengârenk ve farklı modellerde üretilen kadın bere çeşitleri birçok bakımdan kaliteyi yansıtıyor.

Kadınlara Özel Bere Modelleri

Hem şık hem de önemli bir ihtiyaç olan kadın bere modelleri ponponlu, düz ve kısa gibi farklı modellerde tasarlanıyor. Kalın iplerle tasarlanan ve başı tam olarak kavrayan bere modelleri kış aylarında en sıcak tutan modellerdir. Ancak saçların bozulmaması kadınlar için önemli bir detay olduğundan biraz daha kısa olan ve yalnızca kulakları kapatacak kadar olan bereler de çok ilgi görüyor. Son yıllarda kadınlar için önemli bir bere modeli olan ponponlu modeller çok sevimli olan berelerdir.

Renkli Kadın Bere Modelleri

Takım olarak da satılabilen kadın bere modelleri farklı renklerde tasarlanmaktadır. Kırmızı, haki yeşil, siyah, lacivert, beyaz gibi renkler kadın berelerinde en çok tercih edilen renk gruplarını oluşturmaktadır. Genelde kaban rengine uygun olarak seçilen kadın bere modelleri iki ya da üç rengin karmasından da oluşabiliyor. Kadın berelerini incelemek isterseniz sitemizden tüm ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Back to Top