Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

109.00 89.00
250.00 178.00

Kadınların giyimden sonra en çok tercih ettikleri kadın ayakkabı günümüzde oldukça fazla önemlidir. Giyinen kıyafeti tamamlayan ayakkabılar hem şıklık hem de kullanım açısından rahat olan çeşitleriyle üretiliyor. Mağazalarda kadın ayakkabı modelleri oldukça geniş bir skalada sunuluyor.. Çünkü Kadınlar için daha fazla ayakkabı çeşitleri üretilmiştir. Kadınlar için ayakkabı almak ve kullanmak nerdeyse bir tutkudur. Günlük hayatta ve ya geçe kullanılan ayakkabılar rahat ve konforlu olmalıdır. Bütün gün üzerinde olduğunuz ayakkabılar ayak sağlığı için de önemlidir. Her kişinin kendi ayak özellikleri göre seçim yaparak kullanması gerekir. Kadınlar için oldukça fazla çok çeşitli kadın ayakkabı seçenekleri üretiliyor.

Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar kadınların olmasa olmazları. Her kadının topuklu ayakkabısı vardır. Topuklu ayakkabının tek görevi kadını uzun göstermek değildir. Ayakları düz ve zarif gösterir bacaklarda şık ve sağlıklı durur. Daha dikkat çekici bir görüntü kazandırır. Topuklu ayakkabılar güven ve imaj görüntüsünü çoğaltır. Topuklu ayakkabının üzerinde durmak zor olsa da, kadınları dikkat çekici gösterir. Bazı yüksek bayan ayakkabı sevmese de, onu giydiğinde kendini daha iyi hisseder. Topuklu ayakkabı giymek kadınları inanılmaz derecede güçlü hissettirir. Güçlü görünmek isteyen kadınların ise öncelikle topuklu bayan ayakkabı üzerinde durmayı öğrenmesi gerekir.

 

Spor Ayakkabı Rahatlığı

Spor kadın ayakkabı günlük hayatta tercih edilen rahat ve kullanışlı bir ayakkabı türüdür. Spor bayan ayakkabı seçimi yaparken çoğu insan görüntüsüne dikkat eder. Spor ayakkabı kullandığınız zaman öncelikle topuğunuz oturmalıdır. Başparmağınız ve ayakkabının ucu arasında ayağınızın rahat edebileceği kadar boşluk olmalıdır.

Babet Ayakkabı Modelleri

Kadın ayakkabı modelleri arasında en çok kullandıkları ayakkabılardır. Çok rahat bir ayakkabıdır. Topuksuz bir ayakkabıdır. Model olarak birçok çeşidi vardır. Birçok gelin adayı düğün günü rahat hareket edebilmek için gelinliğin altına tercih etmektedir. Gelin babet modelleri oldukça fazla, üzeri inci işlemeli modelleri, üzeri dantel işlemeli modeller çok rağbet gören model arasında yer alıyor.

Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bütün gün üzerinde durduğumuz ayakkabıları doğru tercihler yaparak kullanmak gereklidir. Her insanın kendi ayak yapısına göre ayakkabı kullanmalıdır. Ayakkabılarda en sık yaşanan sorun, önü dar olan ve ayağı sıkan dar kalıp, bunların uzun süre ayakta kalınması. Önü dar ayakkabılar parmakların rahat hareket etmesini engeller ve şekil bozukluğu yaratır. Bir kadın ayakkabı numarası büyük olan ayakkabılar seçerken ince kalıplı ürünlerin büyük numara olanlarını almak yanlıştır. Çünkü ayak öne gidince ayakkabı önden vurur, arkadan da boşluk kalır. Bunun sonucunda parmaklarda yara meydana gelmesini sağlar. Ayakkabı seçerken her zaman kendi ayak numaranıza göre seçim yapmanız gerekir. Kullandığınız ayakkabılar her daim görüntüsüne değil de kendi ayağınıza uyan modelleri seçerek kullanmak gerekir. Sizde kendinize uygun kadın ayakkabı modelleri almak isterseniz sitemizden iletişime  geçip alabilirsiniz.

Back to Top