Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

58.00 48.00
48.00 38.00

Genellikle herkesin giydiği iç çamaşırı çeşididir. Özellikle yazın teri emmesiyle bilinir. Hastalıklara karşı korur. Terli havalarda rüzgârda kalındığı için teri emici yönüyle ortadan kaldırır.  Özellikle beyaz gömlek altına bayanlar kadın atlet tercih eder. Kışın soğuktan korunmak amacıyla da kullanılmaktadır. Vücudu saran özelliğiyle de bedeni daha düzgün gösterir. Geçmişten günümüze kadar gelen kadın atlet kişinin kilosuna, boyuna ve şekline göre değişir. Çok çeşitli modeller üretilip mağazalarda ki yerini alıyor.

Korse Atlet Modelleri

Normal bir korse kadar vücudu sıkıştırmıyor olsa da, az miktarda fazlalıkları olan kadınlar için ideal bir seçim oluyor. Karın, göbek, bel bölgesiniz daha şekilli dururken göğüsleri de şekillendirici özelliği bulunur.

Hamile Atlet Modelleri

Hamilelik döneminde karnın büyümesiyle birlikte, kadın atlet modellerinde sıkıntı yaşar. Hamile bayanlar için hamile atletleri kullanmaları daha rahat ve sağlıklı olur. Hamile atletlerinde esneklik çok önemlidir. Vücudu sarmayan ve mutlaka pamuk ağırlıklı kumaştan seçmeleri hem bebek hem de anne için daha doğru olacaktır.

Atlet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Atlet Alırken, ilk dikkat edilmesi gereken ürünün kumaşıdır. Kesinlikle naylon ürünlerden uzak durulmalıdır. Bu kumaşlar hem kaşıntı hem de terleme yapar. Atlet Alırken omuz kısmına dikkat etmeniz gerekir.  Günlük olarak kullanacaksanız kaşıntı ve kızarıklık olmasına neden olur. Özellikle yanları dantelli kadın atlet modellerinden yazın uzak durulmalıdır. Sıcak havalarda kollarda tahrişe ve terlemeye neden olur. Kadınlar için oldukça kötü bir görünüme sebep olacağı için uzak durmakta yarar vardır. Atletler bayanların iç çamaşırını göstermeyen yapısıyla tercih edilen ürünler arasındadır. Kullanan ve memnun kalanlar oldukça fazladır. Birbirinden farklı modelleriyle tasarlanıp satışa sunuluyor. Geçmişten günümüze kadar gelen atletler geçen zamana rağmen yine de sevilen giyim eşyası olarak karşımıza çıkmakta.  Sizlerde uygun fiyatlarla almak isterseniz, sitemizden iletişime geçip satın alabilirsiniz.

Back to Top