Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

89.00 79.00
79.00 59.00
89.00 70.00
120.00 80.00

Etek modelleri kadınların büyük bir tutku duyduğu kıyafetler arasında yer almaktadır. Zevkinize ve kendi özel tarzınıza göre seçim yapabileceğiniz etek modelleri geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Düz renkli klasik bir body ile birlikte ya da düz renkli bir gömlek ile birlikte kombinleyebileceğiniz etekleri yer alacağınız tüm ortamlarda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
Gündelik bir kullanım için babet ayakkabı modelleriniz ile birlikte kombinleyebileceğiniz etek modellerini aynı zamanda topuklu ayakkabılar ile birlikte giyerek özel gece davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Eğer kısa boylu olduğunuz düşünüyorsanız ve daha uzun gözükmek istiyorsanız, ayak bileklerine kadar uzun olan etek modellerini giymeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca etek altına dolgu topuklu sandalet modellerini giyerek de gündelik kullanım için rahat bir stil ortaya çıkartabilirsiniz.

Etek Modelleri

Sıcak havalarda daha kısa etekleri de tercih edebilirsiniz. Mini etek modellerini t-shirtler, atletler ve spor ayakkabı modelleriniz ile birlikte kombinlediğiniz zaman son derece sportif bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz. Alışveriş yaparken de tercih edebileceğiniz bu kombin aynı zamanda yürüyüşleriniz için de uygun olan bir kombindir.
Özel bir partiye giderken kısa bir tişört modeli ile birlikte kombinleyebileceğiniz etek modelleri tüm bakışların şık duruşunuz üzerine çevrilmesini sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Her mevsim giyilebilecek olan etek modelleri arasından seçimlerinizi yaparak sizler de birbirinden özgün duruşa sahip olan kombinlerinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Back to Top