Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

99.95 49.95
75.00 30.00
445.00 95.00
225.00 90.00

Erkek Triko Modelleri

Serin geçen bahar ayları kadar, yaşadığınız bölgeye göre kış ve yaz aylarında da tercih edebileceğiniz erkek hırka modelleri, geniş bir model seçeneğine sahiptir. Erkeklerin gömlek ve t-shirt gibi üst kıyafetleri ile birlikte giydikleri hırkalar pamuk, kaşmir, ipek ve benzeri pek çok farklı malzeme ile üretilir. Tarz ve stil sahibi olan erkekler için özenle tasarlanan erkek hırka modelleri, erkeklerin daha şık bir stil elde etmesini ve kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar.

Hava şartlarına göre temel bir üst giysi olabilen hırkalar aynı zamanda kaban veya ceketler ile birlikte de giyilebilmektedir. Klasik bir stil yakalamayı seven erkekler kadar sportif duruşu seven erkeklerin de tercih ettiği erkek hırka modelleri, her an rahatlığı isteyen erkekler için en ideal kıyafetler arasında yer alır.

Düğmeli, fermuarlı, kapüşonlu ve daha pek çok farklı şekilde üretilen hırkalar kendilerine has tasarım stilleri ile her sezon erkeklerin vazgeçemediği parçalar arasında yer alır. Moda akımlarını yakından takip eden erkeklerin tercih ettiği hırkalar rüzgarlı havalardaki yürüyüşler için de idealdir. Hava şartlarından olumsuz etkilenmenizi engelleyen hırka modelleri aynı zamanda şık bir şekilde dışarıya çıkmanızı da sağlar.
Kendi stilinize göre seçebileceğiniz erkek hırka modelleri arasında pek çok farklı tasarım yer almaktadır. Sonbahar ve kış aylarını daha şık ve rahat geçirebilmek istiyorsanız erkek hırka modellerine göz atabilirsiniz.

Back to Top