Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

79.00 59.00
159.00 99.00
149.90 79.99
149.90 79.99
149.90 79.99
19.00 9.00
99.95 49.95

Erkek modasında aksesuar oldukça önemli bir yere sahip. Erkeğin modasını giyimini tamamlayan ürünler olarak karşımıza çıkan Kaşkol, bere ve eldiven ürünleri özellikle kış aylarında soğuk günlerin vazgeçilmez parçaları. Erkek kaşkol modelleri geçmiş yıllarda da çok popüler bir üründü. Yeni sezonda teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde birçok farklı özelliğe sahip ürünleri bulabilirsiniz.

Giyimi tamamlayan parçalar olarak en çok tercih edilen aksesuarlar erkek giyim modasında erkek bere ürünleri olarakta biliniyor. Yine spor giyime özellikle önem veren erkeklerin mevsim farketmeden tarz bir görüntüye kavuşması için bere taktığını görebiliriz.

Yeni Sezonun Aksesuar Parçaları Çok İddialı

Desenli ve renkli bereler kişilerin çok daha enerjik gözükmesini sağlıyor. Trend bir görüntüye sahip olmanızı sağlayan erkek eldiven modelleri şık parçalar olarak öne çıkan modeller arasında. Erkek giyim aksesuarları kaşkol, bere, eldiven seçimleri kişinin tarzını yansıtan ürünler olarak yıllardır moda.

Yeni sezonda her giyime ayak uyduran erkek giyim aksesuarları erkek kaşkol modelleri özellikle takım elbise, spor giyim ve retro giyimlerde desenli renkli, çiçekli ve şık ürünler olarak ön planda tutuluyor. Soğuktan koruyan kaşkol modelleri özellikle stiline önem veren erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı.

Giyim Aksesuarlarında Yeni Modeller

Yeni model erkek giyim aksesuarları erkek bere ürünleri kişilerin kot pantolon üzerine giymiş olduğu tişört, bluz, triko ve gömlek parçalarıyla bile şık bir hale geliyor. Sade modellerde daha renkli ve desenli canlı seçimler şık görünmenizi sağlayacaktır.

Erkeklerin özellikle kış aylarında tercih ettiği kaşkol modelleri yumuşak yapıya sahiptir. Vücudu rahatsız etmeyen seçimler kaşmir kumaşlar çok daha şık olacaktır. Erkek giyim aksesuarlarında erkek eldivene ürünleri yine tamamlayıcı parçalar olarak tercih ediliyor.

Erkek Giyimin Aksesuar Kombinleri Nasıl Olmalı?

Yeni sezonda en çok tercih edilen ve öne çıkan aksesuar modasında erkek kaşkol çiçekli, minik puantiye desenler ile takım elbise ve ceket modelleri içine gayet şık bir hava katacaktır. Modern şıklığı ön planda tutan beyler yeni sezonda her giyim ürününe kaşkol eklendiğini göreceğiz.

Spor ve klasik parçaları birleştiren seçimlerde erkek bere ürünleri daha özgür ve daha cool gözükmenizi sağlayacaktır. Sade giyim kombinine eşlik eden erkek bere ürünleri özellikle desenli ve renkli olması daha doğru olacaktır.

Tüm giyim ürünlerinde soğuktan sizi koruyan erkek eldiven ürünleri deri model veya daha yumuşak terletmeyen modeller ile tarzınıza uygun modeller olarak tercih edilebilir. Sezonun İddialı seçimleri için sitemize bakarak  detaylı ürün bilgisine ulaşabilirsiniz.

Back to Top