Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

499.00 299.00
299.00 129.00
250.00 110.00
250.00 145.00

Erkek Mont

Erkek dış giyiminin en önemli parçaları arasında yer alan montlar, sonbahar ve kış aylarında giyilmeye uygun olan ürünler arasında yer almaktadır. Mevsimlik ve kışlık olan erkek mont modelleri kapüşonlu ve kapüşonsuz olarak tasarlanmaktadır. Kışlık erkek montları, mevsimlik montlara göre biraz daha kalın bir tasarıma sahiptir. Soğuk havalardan sizi koruyabilen montlar aynı zamanda yağmurlu havalarda da giyebileceğiniz montlardır.

Farklı renklerde ve desenlerde üretilen mont modelleri mevsimlik kullanımlar için ince kumaşlardan da tasarlanabilmektedir. Gündelik ve özel günlerde giyilebilecek şekilde tasarlanan montların yaka kısımlarında da farklı tasarım dokunuşları bulunmaktadır. Suya dayanıklı olan mont modellerini kullanarak yağmurlu ve karlı havalarda da dışarıda vakit geçirebilirsiniz.

Erkek mont modellerinin fiyatları seçeceğiniz modele göre farklılıklar gösterebilmektedir. Klasik ve spor tarzda uyum içerisinde kullanılabilen erkek mont modellerinin fiyatları aynı zamanda üretimde kullanılan materyallere göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Terletmeyen yapısı ile ön plana çıkan erkek mont modelleri sonbahar ve kış aylarında eşsiz kombinler ortaya çıkartabilmenizi sağlamaktadır. Soğuk havalarda da şıklığı elden bırakmayan stil sahibi erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alan erkek mont modellerine kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Kısa ve uzun olarak farklı şekillerde de üretilen montları seçerken kullanacağınız alana ve yaratmak istediğiniz stile de karar vermelisiniz. Stilinizi en iyi yansıtabileceğiniz mont modellerine karar verdikten sonra şık kombinler yaratmaya başlayabilirsiniz.

Back to Top