Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

64.99 49.99
89.95 39.95
69.00 34.90

Erkeklerin ihtiyaçları ve en çok kullanıldığı aksesuarı olarak karşımıza çıkan erkek cüzdan modelleri bu senede farklı stil ve modellerle revaçtadır. Erkeklerin ceplerine yakışır modeller teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde çok gelişmiş olarak üretiliyor. Deri klasik, spor modeller ile tercih ve alternatif seçenekleri oldukça fazla olan erkek cüzdan modelleri çok talep görüyor.

Erkekler için özel tasarlanan modeller oldukça son dönemlerde oldukça fazla. Erkeklerin sevdiği renk cüzdan modelleri her ne kadar klasik aynı modeller olsa da bu yapı son zamanlarda değişme göstermiş modeller olarak ön planda.

En Yeni Modeller Erkek Cüzdanlar

Son yıllarda erkek modası geçmişten günümüze oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Erkek ürünleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha farklı tasarımlarla ortaya çıkmaya devam etmekte. En çok gelişen ve değişen erkek cüzdan modelleri olarak biliniyor. Erkek cüzdan modelleri çok talep gören ve sürekli olarak ihtiyaç duyulan modeller olarak üretiliyor. Özellikle deri modeller terletmeyen modeller olması ve her kıyafetle uyum sağlaması bakımından erkekler tarafından oldukça tercih ediliyor.

Yeni model erkek cüzdan ürünleri renkli, desenli, deri, yumuşak ürünler ve vücudu asla rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanıyor. Hem cüzdan ve aynı zamanda kredi kartı olarak kullanabileceğiniz modeller oldukça moda. En çok tercih edilen markalarında öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Büyük erkek cüzdan modelleri de son dönemlerde oldukça trend. Nüfus cüzdanı sığdığı için daha çok tercih edilen modeller desen ve renk olarak da kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilere sunulmakta.

Erkek Cüzdan Kombinleri

Erkeklerin vazgeçilmez ihtiyaç eşyası ve aksesuarı olarak tercih edilen erkek cüzdan modelleri yeni sezonda kıyafetlere uyumlu hale geliyor. Desenleri ile ilgi çeken erkek modasına ilham katan modellerin daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Erkeklerin ceplerine sığan veya elde taşımada daha konforlu seçimler tercih ediliyor.

Kıyafete uyumlu desenler bu sezon öne çıkan modeller arasında. Yine en çok tercih edilen ve talep gören erkek cüzdan modelleri arasında terletmeyen yumuşak ve rahatsız etmeyen klasik deri ürünler bulunuyor. Ufak ve büyük boyutlar olarak farklı tasarlanan modeller her kıyafetle kombinlemesi kolay olacak. En şık ve tarz model cüzdan modellerini sitemizden alabilirsiniz.

Back to Top