Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

79.00 39.00
69.00 39.00
79.00 39.00
39.00 21.00
29.00 19.00

Çorap eskiden bugüne kadar uzanan genellikle iki cinsinde kullandığı çeşitli renk ve desenleri bulunan, ayaklarımızı örten kumaştır. Günlük hayatta mutlaka kullanılan çorap zamanında sadece soyluların kullandığı bir ürünken artık sıradan bir eşya haline gelmiştir. 17.yüzyıldan bu yana kullanılan çorap çeşitli şekillerde evrimleştirilmiş ve gelişmiştir. Şu an standart olarak kullanılan erkek çorap modelleri bilek hizasında düz renkli olanlardır. Kullanıma bağlı olarak giyilecek ayakkabıya göre babet çorap, maç yapılırken kullanılacaksa uzun çorapta tercih edilmektedir.

Her Çeşit Erkek Çorap Bulmak Mümkün

Erkek çorap olarak genellikle pamuklu tercih edilirler bayanlar için iş tam tersidir. Saten, naylon, ipek, pamuklu şeklinde birçok çeşit ile üretilmektedir. Hem rahatlık anlamında hem de kalite anlamında çeşitli firmaların ürünleri piyasadadır. Renkli, desenli, uzun ve kısa, külotlu şekilleri ile satışa çıkartılan bu ürünler hem rahat hem de koku yapmaz. Her yaştan kişiye hitap eder.

Numaraya Dikkat Edilmeli

Erkek çorap alırken mutlaka numarasına bakılmalıdır. Küçük gelen bir ürün rahatsızlık vereceği gibi yürürken ayağınızdan çıkacaktır. Büyük numaralar ise bol gelecek yine ayağınıza rahatsızlık verecek sonuçlar doğuracaktır. Öylesine alınmış çorap kullanım açısından istenilen sonucu vermez. Kişinin uzun süreli kullanımlarında ya da kullanılacak her alan için çorap çeşitlerinin olması gerekmektedir. Sağlıklı bir insanın en az 10 çeşit çorabı olmalıdır.

Çorap  Sağlık Açısından Doğru Seçim Yapmak Önemli

Günümüzde uzun süre giyilen ayakkabılardan dolayı ayak kokusu oluşmaktadır. Burada seçilecek kaliteli bir erkek çorap hem bu sorunu ortadan kaldırır hem de sağlıklı günler yaşamanıza olanak sağlar. Çorapların pamuklu olması koku için en önemli seçeneklerden biridir. Günümüzde çeşitli şekillerde sipariş verilerek çorapları özelleştirmekte mümkün olmaktadır. Seçenekler içerisinden size en uygun erkek çorap ürünlerini bulmak ve aynı zamanda satın almak için sitemize göz atabilirsiniz.

Back to Top