Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

78.00 67.00

Çocuklara özel tasarlanan ürünlerden birisi de çocuk pantolon modelleridir. Bu pantolonlarda şık bir görünüm kadar rahatlık da ön plandadır her çocuk pantolonu çocukların ruhuna hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Kaliteli bir kumaştan üretilen erkek çocuk pantolon modelleri uzun süre dayanabilir özelliktedir. Kalite standardı yanında tasarım olarak da bu ürünler farklı ürünlerdir. Renk ve model skalası en geniş çocuk ürünleri arasındadır. Özellikle çocuk pantolon modelleri üretilirken yaş gruplarına çok fazla dikkat edilmektedir. Çünkü her yaş grubunun farklı tasarımları bulunuyor. Erkek çocuklara özel tasarlanan pantolon modellerinde farklı detaylar ön planda olabiliyor. En belirgin detay ise pantolonlarda bulunan arma detaylarıdır.

Erkek Çocuklarına Özel Pantolon Modelleri

Erkek çocuk pantolon modelleri birçok farklı modelde üretiliyor. Bel kısmı rahatsız etmeyen bu pantolonlarda yaşa göre seçim yapmanız önerilmektedir. Yaş grupları her zaman önemli olduğundan tasarımcılar da bir yaşından daha ileriki yaşlara kadar pantolon tasarlayabiliyorlar. Kot pantolonlar günlük yaşantıda erkek çocukların en çok kullandığı pantolon seçenekleri olsa da keten çocuk pantolon modelleri de oldukça fazla ilgi görüyor. Çocuklar için tasarlanan pantolonlar kumaş da olsa keten de olsa mutlaka yumuşak kumaştan hazırlanıyor. Bel genişliği ve paça boyu gibi detaylar ise çocukların yaşlarına göre belirleniyor.

Erkek Çocuklar Pantolonlarında Renk

Erkek çocukları için pantolon rengi de son derece önemlidir. Bu ürünlerde rahatlık ön planda olsa da çocuklarda kombin detaylarına önem veriyorlar. Renkleri ve desenleri çeşitli olan erkek çocuk pantolon modelleri birçok farklı renkte tasarlanıyor. Düz renklerde daha yoğun olarak tasarlanan ürünlerde kot pantolonlar her zaman ön plandadır. Kotlarda da sade ve armalı olmak üzere farklı modeller mevcuttur. Çocuk pantolon özelliklerinden bir diğeri de beli lastikli olan pantolonlardır. Çocukların daha rahat hareket edebilmesi için klasik bel tasarımı yanında lastikli olan tasarımlarda çok ilgi görüyor. Bu ürünler beli sıkmadığı gibi farklı kiloda olan çocuklar tarafından da kullanılabiliyor. Çocuk pantolon modellerini sitemiz üzerinden çok daha rahat bir şekilde inceleyebilir istediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Back to Top