Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Çocuklar üzerinde vücut ısısını dengelemek için yağ tabakası bulunur. Fakat soğuk havalarda bu deri altındaki yağ tabakası kendi başına yeterli olmamaktadır. Giydirilen kıyafetler ile bu ısı kaybı en aza indirilmelidir. Bu durumda giyilen mont ya da kabanlar en çok iş gören modellerdir. Kışın soğuk günlerinde ve aynı zamanda sonbaharın esen havalarında güvenle giydirebileceğiniz çeşitler vardır.

Kızlara Göre Erkek Çeşidi Daha Az

Küçük kızların özellikle seçtiği renk pembe olurken erkek çocuklar için aynısı olmamaktadır. Genellikle mavi, siyah veya kırmızı seçilen erkek çocuk mont farklı çeşitleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Mont yerine erkek çocuk kaban oldukça işlevseldir. Aynı zamanda erkek çocuk trençkot aileler tarafından en çok tercih edilen modellerdendir.

Her Çocuk Özeldir

Her çocuk hassas ve anneler için değerlidir ve çocukları için en iyi seçenekler arasında en uygununu bulmak için uğraşır. Giyime özen gösterilen erkek çocuklar ayrıca özel korumaya ihtiyaç duyar. Bu durumda kışın erkek çocuk mont kurtarıcısı olacaktır. Üşüyerek hasta olmasın ve biraz daha kalın model arayanlar için fazla seçeneği olmayan erkek çocuk kaban tercih edilebilir. Çocuklar her ne kadar renk takıntısı yaşasa da sağlıklı bir ürün kullanımı gerekmektedir. Hem hareket kabiliyetini kısıtlamayan aynı zamanda çocuğun kendini özel hissedeceği modeller tercih edilmelidir.

Kaban ve Montlarda Kullanılan Malzemeler

Alınan erkek çocuk kaban aynı zamanda kaliteli olmalıdır. Kullanılan ürün sadece geçiş aylarında kullanılacak olmasına rağmen erkek çocuk mont üzerinde bulunan bakteriler solunum yoluyla veya cilde temas ederek çocuğunuza ulaşabilir. Sentetik pamuk, boyar maddeler, amonyak, parafin ve ağır metalleri içeren kumaşlar aynı zamanda çocuğunuzun çeşitli hastalıklara yakalanmasına sebebiyet verir. Özellikle üst solunum yollarına zarar veren bu maddelerden kaçınılmalıdır. İç kısımları kesinlikle doğal pamuk olmalıdır. Aynı zamanda küçük bedenlerin zor taşıdığı bir giysi olduğu için hafif olanlar tercih edilmelidir. Kat kat giydirilen elbiseler yüzünden bazen yürümekte bile zorlanılır. Bu durumda daha hafif olan erkek çocuk trençkot modelleri kullanılabilir. Hem hafif hem de hareket özgürlüğünün daha rahat olduğu bu ürün her renk çeşidi ile beğeniye sunulmaktadır.

Rahat Giyilebilen Kaban Modeller

Çocukların kendi öz güvenlerinin yerine gelmesi için genellikle kendi başına giyinmesine izin verilmelidir. Bunca seçenek içerisinde erkek çocuk trençkot en rahat modeldir. Hem hafifliği hem kullanılan malzemesi aynı zamanda rahat kullanımı ile en çok tercih edilen modellerden biridir. Bunun yanı sıra fiyat olarak da her bütçeye uygun modeller vardır. Ortalama olarak kaliteli bir ürün için çok yüksek fiyatlar ödemeniz gerekmiyor. Çocuğunuz için istediğiniz mont veya kabanı seçebilir aynı zamanda alacağınız ürün ile sağlıklı ve güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Marka takıntısı olanlar için ise daha değişik modeller ile karşınıza çıkmaktayız. Detaylı bilgi için sitemizden bize ulaşabilir ve çeşitlerimize bakabilirsiniz.

Back to Top