Create an Account

11 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

129.00 79.00
199.90 89.90

Trend moda eğilimlerindeki değişiklikleri sadece ve sadece kadınların izlemesi gerektiğini acaba kim söylemiş? 2016 yılında modaya uygun erkek el çantaları, modern erkek tarzının pek ayrılmaz bir özelliğidir ve çoğu zaman da sadece amaçlarına yönelik olarak kullanılmaz, aynı zamanda imaja olarak da kullanılır. Erkekler, çantaların dekoratif özelliklerine kadınlardan daha az önem vermesine rağmen, onların dış özelliklerine tamamen ilgisiz olduklarını kimse söyleyemez. Bu yüzden, çok ünlü tasarımcıların yıldan yıla önemli koleksiyonlarını da yeni erkek çanta modelleriyle dolduruyorlar.

Bu Sezon Ne Tür Çantalar Moda

Erkekler için modern çanta çeşitlerinin, onlarca farklı modeli vardır. Tasarım, iç donanım, şekil ve görünüm tarzıyla farklılık gösterirler. Şu anda çok popüler olan erkek çanta modelleri arasında şunlar yer almaktadır:

Erkek Postacı Çantaları

Postacı erkek çanta modelleri veya klasik anlık programları kompakt ve dikdörtgen şeklindedir. Torbanın kenarları keskin veya yuvarlak olabilir ve düzeltilebilir. Bunların ayrılmaz bir parçası hem iç hem de dış fermuarlı ve cepli bölmelerdir. Dekor olarak deri kenarları ve tokaları kullanılabilir. Renk en popüler siyah ve kahverengi modellerdir.

Erkek Sırt Ve Seyahat Çantaları

Sırt erkek çanta modelleri aynı okul ve turist niteliği olarak kabul ediliyordu, ama şimdi her yerde kullanılıyorlar. Olağanüstü pratiklik ve genişlikleriyle değerlidirler. Forması çoğunlukla klasiktir, ancak doku ve dekoratif öğeler tamamen farklı olabilir.

Seyahat çantaları son zamanlarda yalnızca amaçlarına uygun olarak kullanılmıştır, ancak şimdi günlük bir aksesuar olarak da tercih edilebiliyor. Ancak uzun yolda son derece ideal tasarımlardır ve erkeklerin ihtiyaçların yönelik olarak tasarlanmışlardır.

Erkek Evrak Çantası Modelleri

Evrak çantaları bir iş kişi için sabit bir aksesuar. Bu tür çantalar genel cihazlara ve standart boyutlu kâğıda mükemmel bir şekilde uyum sağlar, ancak yalnızca klasik stille birleştirilmesine rağmen günlük bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Erkek çanta tasarımlarını incelemek isterseniz sitemizden yararlanabilirsiniz.

Back to Top