Create an Account

10 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

123.00 56.00

Erkek ayakkabı denince çalışan bir erkek aklımıza gelir ilk etapta. Çalışan kişilerin ayaklarının rahatlığı ön planda olmalıdır. Özellikle rahatlığın çok önemli olduğu görülmektedir ki gün boyu ayakta durmak ve devamlı bir koşturmacanın içinde bulunmak bunu gerektirmektedir. Bu sebepten dolayı ayakkabılar koşturmacalı iş yaşantısının olmazsa olmazıdır. Lakin ayakkabılar yalnızca çalışan insanların değil, hemen her insanın ayak sağlığı ve rahatlığı için çok önemlidir.

Stil Sahibi Erkeklere Özgü Ayakkabılar

Erkek ayakkabı modellerinden bahsetmemiz gerekirse, klasik modeller yanında spor, tarz ve özel tasarım ayakkabılar yanında sandalet, terlikte çeşitlilik gösterir. Stil sahibi ve tarzı olan erkeklerin giyebileceği ayakkabıların üzerindeki giysi ile kombin olabilen ayakkabılar seçtiği görülmektedir. Spor giyim ile kombin olabilecek spor ayakkabılarda modeller arasında yer almaktadır. Erkek ayakkabı modelleri üzerinde birçok firma tarafından gereken önem verilmezken, firmamız erkek ayakkabı konusunda özenli bir çalışma içine girmiştir.

Erkek Ayakkabı Nasıl Olmalı?

Erkek ayakkabı denince nasıl olması gerektiği konusuna değinmek gerekiyor. Öncelikle rahat olması gerekir. Çünkü, erkeklerin bir çoğunun çalıştığı düşünülürse, rahat edebilecekleri bir ayakkabı seçmek isterler. Aynı zamanda rahatlığın yanında şık olması da göz ardı edilmemelidir. Erkek ayakkabı modelleri yapımında kullanılmış olan malzemenin kaliteli olması da çok önemlidir.

Erkek Ayakkabı Tarzları

Ayak terinin buharlaşıp gidecek malzemeden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanında, esneme, açılma, soyulma, yırtılma v.s. deformasyonların dışında aşırı sert bir yapı ve ayak kokusuna sebep olabilecek malzemeler kullanılmış olmamalıdır. Bazı ayakkabı çeşitlerinin iki üç giymede koku yapmaya başlamasının, malzemenin kaliteli olması durumunda önüne geçilmiş olunacaktır. Ayakkabının tarak kemiklerinin olduğu yere denk gelen en geniş kısmı, ayağı tam sararak ne dar ne de bol olmamalıdır.

Erkek Ayakkabılarında Farklı Modeller

Erkek ayakkabı modelleri seçimi kişilerin kendi tercihidir. Hangi tarz ayakkabıları beğeniyorsanız, o tarz ayakkabı seçimi yaparsınız. Mesela deri, nubuk, rugan, keten ve spor ayakkabı ile sandaletleri erkek giyim altına tamamlamanız tarzınızı gösterir. Bizde firma olarak sizin zevkinizi ve bizim kalitemizle buluşturmak istiyoruz.

Erkek ayakkabısı konusunda uzmanlaşmış; kalitenin yanında, çok rahat ve şık model erkek ayakkabılarının bulunduğu firmamızı ziyaret ederek en özel markalarla sizi buluşturalım isteriz. Sizde bizim ürünlerimizle zevkinize göre ayaklarınızı şımartmak isterseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Back to Top