Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 5

289.00 239.00
289.00 264.00
389.00 279.00
459.00 399.00
89.00 79.00

Çeyiz seti yeni evlenecek  ve ev kuracak çiftlerin sıfırdan bir ev döşemesi için gerekli olan malzemelerin tamamıdır. Çeyiz bohçalarının yanında evin iğneden ipliğe her şeye ihtiyacı vardır ve bunları tamamlamaya çalışmak ailelerin karşılıklı anlayışıyla olur.

Çeyiz setleri denince akla yemek takımlarından, salon takımlarına, beyaz eşyadan banyo aksesuarlarına kadar birçok çeşidi bulunur. Çeyizde olması gerekenleri ve çeşitliliğini evde yaşayacak olan bireylerin fikirleri ve beğenileri belirler.

Mutfak Setleri ve Beyaz Eşyalar

Çeyiz seti geleneksel olarak yapılan ve biriktirme hareketi e yöntemiyle dantel örtüler, işlemeli havlu ve yastıklar, dikiş, nakış gibi el emeğinin yanında birde hazır sektör yer almaktadır. Çeyiz setleri arasında tencere, kaşık  takımı, mutfak robotları ve çay, kahve makineleri gibi mutfak setleri de çeyiz olarak ev kuracaklara sunulur.

Bunun yanında yine beyaz eşya ve küçük ev aletleri de el emeği  çeyiz setleri ile birlikte halka hizmette yer alır. Ektronik çeyiz seti listesi denince başında en temel ihtiyaçlardan biri olan buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinden oluşan beyaz eşya çeyiz setini, ocak, fırın ve aspretör gibi eşyalardan oluşan ankastre seti ve televizyonu da sayabiliriz.

 

Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri mutfak robotu, blender, çay makinesi gibi elektrikli mutfak ürünleri yer almaktır. Ayrıca elektrikli süpürgede ütü ve saç kurutma makinesi gibi ürünler de bir genç kızın çeyizinde bulunması gereken ürünlerdir. Küçük ev aletleri boyutları küçük olsa da işlevi oldukça yüksek olan ürünlerdir. Bu ürünlerin kalitesi oldukça iyidir ve uzun yıllar kullanım ömrü bulunuyor. Çeyizde hemen her türlü küçük ev aleti bulunması gerektiği için gelin adayları internet satış noktamızdan ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirler.

Back to Top