Create an Account

Gösterilen sonuç sayısı: 8

59.00 49.00
79.00 59.00
79.00 59.00
59.00 40.00
89.00 59.00
99.95 54.00
250.00 178.00
149.90 89.90

Bluz

Gündelik hayatınızda bluzları giymeyi tercih ediyorsanız, en şık bluz modellerinin yer aldığı kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Bluz modellerini etek, şort ya da pantolon modelleriniz ile birlikte kullanarak eşsiz kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Bluz modelleri her sezon giyilebilme özelliklerine sahip olduğu için kombinlerinizi bluz kullanarak her sezona uygun şekilde ortaya çıkartabilirsiniz.

Rengarenk şekillerde üretilen bluzları ceketler ile birlikte kombinlemek istiyorsanız, ceketinizin altına açık renkli bir bluz giyerek sportif bir stil ortaya çıkartabilirsiniz. Sportif bir şıklığı klasik çizgide de sunabilmeyi başaran bluz modelleri yer alacağınız tüm ortamlara uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir.

Klasik giyinmeyi sevenlere ve sportif duruş elde etmek isteyenlere de hitap eden bluz modellerini klasik pantolonlar ile birlikte kombinleyerek iş yerinde kullanabilirsiniz. Bluz modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Bluz Modelleri

Etek kombinlerinde de sık sık kendisine yer bulabilen bluz modelleri kalem etekler ile birlikte eşsiz kombinler oluşturabilmenizi sağlar. Dar paçalı kot pantolon ile de sportif ve klasik bir kombin elde etmenizi sağlayan bluz modellerine dolabınızda yer açarak trendleri yakından takip ederek kombinler oluşturabilirsiniz.

Yaz aylarında bel kısımları uzun olan kot şortlarınız ile birlikte de giyebileceğiniz bluzlar ile son derece sportif ve enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yürüyüşlerinizde ve arkadaşlarınız ile tatilde yeni yerler keşfederken de kullanabileceğiniz bluz kombinleri ile kendinizi gün içerisinde rahat hissetmeye başlayabilirsiniz.

Back to Top