Create an Account

No products were found matching your selection.

Bebekler için ebeveynlerine yakın oldukları zamanlar kendilerini en güvende hissettikleri anlardır. Bu yakınlığı artık her yerde rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bebek kanguru modelleri ile bebeğinizi kelimenin tam anlamıyla üzerinizde taşıyarak bebeğinize kendisini iyi hissettirebilirsiniz. Bebek anatomisine uygun olarak tasarlanan bebek kanguru çeşitleri, aynı zamanda ebeveynlere de büyük kolaylıklar sağlar. Özellikle gaz sorunu olan bebekler için bu kanguruların kullanılması bebeğin hem hareket ederek gaz çıkartma sürecini kolaylaştırır hem de ailelere hareket özgürlüğü sağlar. Kanguru kullanarak günlük işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilir, ağır arabaları yanınızda taşıma sorunundan kurtulabilirsiniz.

Bebek Kangurularının Özellikleri

ailelerin isteklerine ve bebeklerin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde tasarlanmışlardır. Bu özellikler içerisinde en önemli ayrım bebeğin hangi ayda olduğudur. Bazı bebek kanguru çeşitleri bebek ilk doğduğu andan itibaren kullanılabilir, bazı modeller ise daha büyük bebekler için uygundur. Ayrıca bebeğin ağırlığına göre de kanguru modelleri değişiklik gösterir. Bir diğer ve önemli ayrım ise kangurunun hangi pozisyonlara uygun olduğudur. Bebeğin sadece önde taşındığı kanguru modelleri bulunabileceği gibi önde ve sırtta konumlandırılabilen modeller mevcuttur. Bazı kangurular ise daha çok pozisyon sunarlar ve bu ikisine ek olarak bebek yanda da taşınabilir. Kullanılan kumaşlar ise bebeklerin terlemesini önleyen kumaşlardır. Kanguru seçiminde bütün bu özelliklerin göz önünde bulundurulması kullanım sırasında anne ve babanın maksimum konfora ulaşmasını sağlar.

Bebek Kangurusu Kullanmanın Faydaları

Bebek taşıma sistemleri içerisinde bulunan bebek kanguru modelleri ile bebeğinizi daha doğru bir posizyonda taşıyabilirsiniz. Bu ürünler bebeklerin anatomileri düşünülerek tasarlandığı için bebeklere fiziksel bir zarar vermezler. Ergonomik tasarımları ile bebeklerin bel, baş kısımları desteklenir. Aksine bebeklerin kendilerini daha huzurlu hissetmelerini sağlarlar. Alışverişte, tatilde, evde iş yaparken, yürüyüşlerde anne ve babaların kolları boş kaldığı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Farklı renklerde ve modellerde hazırlanan bebek kanguruları arasından tarzınıza göre bir çeşit bulabilme şansı tanımları da bir başka avantaj olarak karşınıza çıkacaktır. Sitemizde bulunan bebek kanguru çeşitleri arasından dilediğiniz seçebilir, özgür bir şekilde bebeğiniz ile hareket edebilmenin tadına varabilirsiniz.

Back to Top